Bazarch Kraków

proj. Magdalena Piwowar

W najbliższą sobotę, 22 listopada, od godz. 11 do 19 zapraszamy na już trzecie targi wydawców książek o archiekturze Bazarch.

Tym razem w Krakowie, we współpracy z Forum Przestrzenie, przy ul. Konopnickiej 28. Zaprosiliśmy wydawnictwa z równych miast i znakomitych gości. Oto program towarzyszący:

2.30 – wykład Joanny Kusiak „My i oni. Projektowanie dla wspólnoty” w związku z serią wydawniczej Synchronizacja (Bęc Zmiana)

14.00 – wykład Łukasza Wojciechowskiego “We wstecznym lusterku. Jak rozwój motoryzacji kształtował architekturę” w związku z premierą jego książki (Unpubleashed)

15.30 – wykład Michała Wiśniewskiego „Modernizm i reakcja: Adolf Szyszko-Bohusz” + podpisywanie książki (Instytut Architektury)

16.30 – wykład Doroty Jędruch „Kolaboracja i nonkonformizm: Le Corbusier w czasie wojny” + promocja nowego numeru Autoportretu pt. „Wojna” (Małopolski Instytut Kultury) i książki Le Corbusiera „Kiedy katedry były białe”

18.00 – wykład Roberty Gratz w związku z premierą książki „Śmierć i życie wielkich miast Ameryki” Jane Jacobs (Centrum Architektury)