Drodzy Przyjaciele Centrum Architektury,

W ciągu trzech i pół roku istnienia nasza fundacja stworzyła trzy wystawy, z których najnowsza, „Na przykład. Nowy dom polski”/„For Example. New Polish House”, promuje najlepszą polską architekturę w czasie podróży po Polsce i po świecie, wydała 13 książek, zorganizowała program edukacyjno-artystyczny poświęcony Le Corbusierowi, cztery edycje targów wydawców książek o architekturze Bazarch i wiele innych wydarzeń. Współpracujemy z innymi organizacjami, lobbujemy w obronie dziedzictwa architektonicznego.

Wszystkim naszym działaniom przyświeca statutowy cel: upowszechnianie wiedzy o architekturze.

Jednak bez Waszego wsparcia nie damy rady realizować naszych i Waszych pomysłów ani planować kolejnych działań. Dotacje i granty, które udaje nam się pozyskać w konkursach, pokrywają jedynie część kosztów projektów. Pozostałą część musimy pozyskać od sponsorów i darczyńców.

Dlatego bardzo liczymy na Wasze wsparcie – jest Was wielu, jeśli choć część z Was wpłaci niewielką kwotę na konto Fundacji, uda nam się skończyć bieżące projekty i zacząć następne. Dobrym pomysłem jest założenie zlecenia stałego – na przykład na 20 albo 50 złotych miesięcznie. Każda złotówka od wspierających Przyjaciół idzie na działalność statutową: organizację wystaw, publikacje książek, działania promujące architekturę.

Wystarczy wykonać przelew na nasz rachunek, wpisując w tytule “darowizna na działalność statutową”.
Numer konta: ING Bank Śląski 29 1050 1025 1000 0090 3007 8282
Dla wpłacająch zza granicy: PL29105010251000009030078282, SWIFT code INGBPLPW

Dziękujemy i obiecujemy jeszcze więcej ciekawych spotkań i publikacji!

Zespół Centrum Architektury

Jeśli chcesz włączyć się jako wolontariusz lub sponsor, prosimy o kontakt: info@centrumarchitektury.org